Rūjienas radošās darbnīcas ģimenēm

Jā, te visiem jāēd saldējums kā bērnībā… Rūjēnieši - sapņotāji un mākoņu stūmēji, tā viņus dēvē :)  gan tāpēc, ka tiem pilnas kabatas ar sapņiem, gan tāpēc, ka te ražo labāko, sirsnīgāko, īstāko saldējumu – varens sapnis vienai mazai pilsētai mežu vidū, vai ne? 

Rūjiena arī uzbur mākoņus debesīs, mākoņus saldējuma trauciņos, mākoņus  ielās... Tā tie mākoņi te ganās - neviena nepieskatīti. Reizēm uzrodas kāds mākoņu stūmējs, kurš pastumj tos malā, lai būtu saule. Kas Tu esi - mākonis vai stūmējs??? 

Roboti un saldējums

7. jūlijā plkst. 11:00 Rūjienas Jauniešu centrā tiksimies robotikas darbnīcā. Rūjiena lepojas ar saldējumu. Ar robotu palīdzību radīsim savus un savas ģimenes saldējuma stāstus! Gaidām ciemos citu kopienu pārstāvjus!

Ēnu teātris

6. jūlijā plkst. 11:00   - Ģimene, saldējums, roboti.  Ļausim ēnām stāstīt mūsu ģimenes stāstus, un vienlaikus mums vienam otru labāk iepazīt. Tiekamies Rūjienas Jauniešu centrā ēnu teātra darbnīcā!

Animācija

8. jūlijā plkst. 11:00 un  plkst. 14:00  Rūjienas Jauniešu centrā notiks animācijas darbnīca. Mākoņu debesis, mākoņu saldējums un roboti - galvenie tēli Rūjienas animācijā. Nāc veidot savu stāstu!

Galerija

Šeit Tu vari ievadīt nelielu galerijas aprakstu.

Robot uzēd, uzēd tu, Rūjienas saldējumu labāko!

Vai robotiem garšo saldējums? To skatīsimies animācijas filmā. Bet tagad vari jau noklausīties īpašo robotu dziesmu!

Paldies Valmieras SOS bērnu ciemata ģimenēm, Julgī Staltei un folkloras kopai "Skandinieki"!

https://youtu.be/Oe19Cq7hDho

Mājas lapa ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par mājas lapas saturu atbild biedrība "Attīstības un inovāciju mācību centrs"

Izveido savu mājaslapu vai e-veikalu ar Mozello!

Ātri, viegli, bez programmēšanas.

Ziņot par pārkāpumu Uzzināt vairāk