Ramatas radošās darbnīcas

Reiz kāds ziņkārīgs Lācis no meža atnāca ciemos uz Ramatas centru. Viņš apstaigāja kultūras namu un bibliotēku, bet tur nevienu nesatika. Tad Lācis nolēma doties garām estrādes pļavai, pāri upītei uz Ramatas skolu... tur jābūt draugiem :)

Tagad Ramatas centrā lepni stāv lielais koka Lācis un ir gatavs visiem stāstīt savu Lāča stāstu. Cik tad ilgi tā stāvēsi un Lācis nolēma ar meža balodi sūtīt ziņu Animācijai, lai brauc ciemos... "Re! Te es esmu!" trallināja Animācija, iedejojot Ramatā, "Sadraudzēšos ar Lāci un bērniem, tad ķersim savas ēnas... nu tad tik būs!!!"


Scenārija tapšana

5.maijā plkst. 9:00 tiekamies Ramatas bibliotēkā, lai no grāmatām izzinātu lāču dzīvi, lāču pasakas un izdomātu scenāriju. Jautrā gaisotnē pavadīsim laiku, iepazīstoties ar scenārija veidošanas pamatiem.

Animācija

5. maijā un 6. maijā plkst. 13:00 Ramatas skolā tiksimies animācijas darbnīcās – veidosim un zīmēsim, fotografēsim un pieradināsim 12 kadrus 1 sekundē. Kad  ikviens gabaliņš būs nolikts īstajā vietā, mūsu priekšā būs  ANIMĀCIJA.Ēnu teātris

13. maijā plkst. 13:00 Ramatas pagasta Kultūras centrā  kopā iestudēsim improvizēto teātri - ļausimies ēnu spēlēm izspēlējot Ramatas lāču pasaku.

Ģimenes diena

13. maijā plkst. 16:30 Ramatas pagasta Kultūras centrā "Ģimenes diena", kurā arī vecākiem būs iespēja kļūt par aktieriem ēnu teātrī kopā ar saviem mazajiem lācēniem. Ieeja ar ielūgumiem. 

Mājas lapa ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par mājas lapas saturu atbild biedrība "Attīstības un inovāciju mācību centrs"

Izveido savu mājaslapu vai e-veikalu ar Mozello!

Ātri, viegli, bez programmēšanas.

Ziņot par pārkāpumu Uzzināt vairāk