Ogres radošās darbnīcas ģimenēm

Pieskāriens... vējš... ūdens... Zilie kalni... draugu stāsti... priedes... smaidošs mirklis, kad matērijas saskaras un sadraudzējas... Daba un pilsētas elpa  - viss ir te! Atver acis un ieraugi! ...un saklausi priežu šalkoņā teikas par Ogres Zilajiem kalniem...

Pastaiga Zilajos kalnos

13. jūnijā plkst. 11.00 tiekamies Ogres Zilajos Kalnos. Satikšanās vieta: Starta laukums. Gaidām ciemos citu kopienu pārstāvjus! Baudīsim kopā pastaigu pa meža takām ap Dubkalnu karjeru.

Leļļu filcēšana

14. jūnijā plkst. 11.00 tiekamies Ogres Centrālajā bibliotēka, lai radītu tēlus animācijas filmai.  Kādi būs Ogres tēli? Milži? Vai meža iemītnieki - stirnas, lapsas, eži -, kas Zilajos kalnos slēpjas? Varbūt aitas, kas, uzmanīgi vērojot, pamanāmas netālu no Ogres centra, upes krastā?

Animācija

15. jūnijā plkst. 11.00 tiekamies animācijas darbnīcā Ogres Centrālajā bibliotēkā. Radoši darbojoties, ļausim Ogres lellēm izstāstīt Ogres stāstu.

Ēnu teātris

17. jūnijā plkst. 11.00 tiksimies ēnu spēlē. Iejutīsimies lomās, izspēlēsim emocijas, iepazīsim viens otru!

Galerija

Šeit Tu vari ievadīt nelielu galerijas aprakstu.

Putnu māte putnus sauca kalniņā stāvēdam'...

Kāda būs Ogres animācijas filmas dziesmiņa? Noklausies!

Paldies Valmieras SOS bērnu ciemata ģimenēm, Julgī Staltei un folkloras kopai "Skandinieki"!

Saite uz dziesmu: https://youtu.be/TzcDKgjJCWA

Mājas lapa ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par mājas lapas saturu atbild biedrība "Attīstības un inovāciju mācību centrs"

Izveido savu mājaslapu vai e-veikalu ar Mozello!

Ātri, viegli, bez programmēšanas.

Ziņot par pārkāpumu Uzzināt vairāk