Mazsalacas radošās darbnīcas ģimenēm

Vasara... satikšanās... stāstīšana... lasīšana... izzināšana... Skaņais kalns... Eņģeļu spārni... krāsa... gaisma... Nāc un dosimies aizraujošā piedzīvojumā, ķerot savas ēnas, dancinot pindzeles, ieklausoties dialektos un ievilinot tos  filmiņā! Vai maz zini, kas tas ir - dialekts? Dialekts ir plašākā apvidū vēsturiski izveidojies valodas paveids, kurā apvienotas vairākas radniecisku izlokšņu grupas. Vai zini kas ir ciskudrillis? Nu taču tas pats, kas labi pazīstams kā divritenis :) 

No 1. jūnija līdz 31. augustam aicinām visu projektā iesaistīto kopienu ģimenes veikt orientēšanās uzdevumus un apskatīt Skaņākalna dabas parku. Uzdevumu un karti orientēšanās uzdevumam var iegūt Mazsalacas pilsētas bibliotēkā  (Parka iela 9-2, Mazsalaca) tās darba laikā vai elektroniski e-pastā: 7GaismasStari@gmail.com, vai aizpildot veidlapu https://ieej.lv/7GaismasStariMazsalaca.

Gleznošana

28. jūnijā plkst. 12:00-17:00  tiekamies Mazsalacas pilsētas bibliotēkā gleznošanas darbnīcā. Būs vienreizēja iespēja uz stikla uzburt animācijas brīnumu, vienlaicīgi gleznojot un filmējot otas kustību, krāsas plūdumu.

Ēnu teātris

30. jūnijā plkst. 12:00-15:00 Mazsalacas pilsētas bibliotēkā tiksimies, lai iestudētu ēnu teātri, kur galvenais “aktieris” būs divritenis. Kā tas notiks? Nāc un piedalies! Būs jautri, radoši un arī izglītojoši visai ģimenei.


Skatuves runas darbnīca

27. jūnijā Mazsalacas pilsētas bibliotēkā tiksimies skatuves runas darbnīcā, lai rotaļīgā veidā apgūtu skatuves runas pamatelementus, kas vēlāk noderēs jebkur uzstājoties. Aicinām dalībniekus pieteikties no dažādām kopienām, lai iepazītu apkārtnes izloksnes un dialektus, un daļu filmas varētu ierunāt vietējā izloksnē. Skatuves runas darbnīca notiek 2 daļās. No plkst. 12:00 līdz 13:30 dalībnieku tikšanās ar Māru Liniņu - skatuves runa ar rotaļu elementiem. No plkst. 14:30 skatuves runas darbnīcai  pievienojas stāstnieki.

Animācija

29. jūnijā plkst. 12:00-17:00 Mazsalacas pilsētas bibliotēkā tiksimies animācijas darbnīcā. Mazsalaca ir Ērenpreiss velosipēda izgudrotāja dzimtā pilsēta, tāpēc to godinot, ļausim filmā galveno lomu ieņemt velosipēdam.

Veloorientēšanās

No 1. jūnija līdz pat 31. augustam piedāvājam ģimenēm iepazīt Skaņā kalna parka apkārtni, pārvietojoties ar velosipēdiem. Karti un uzdevumus var saņemt Mazsalacas pilsētas bibliotēkā (Parka iela 9-2, Mazsalaca) tās darba laikā vai elektroniski rakstot: 7GaismasStari@gmail.com, vai aizpildot veidlapu https://ieej.lv/7GaismasStariMazsalaca.Galerija

Šeit Tu vari ievadīt nelielu galerijas aprakstu.

Riti, riti ritentiņ'...

Re, kāda Mazsalacas filmai dziesma!

Paldies Valmieras SOS bērnu ciemata ģimenēm, Julgī Staltei un folkloras kopai "Skandinieki"!

https://youtu.be/o7aEi4-QMUM

Mājas lapa ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par mājas lapas saturu atbild biedrība "Attīstības un inovāciju mācību centrs"

Izveido savu mājaslapu vai e-veikalu ar Mozello!

Ātri, viegli, bez programmēšanas.

Ziņot par pārkāpumu Uzzināt vairāk