Ķoņu radošās darbnīcas ģimenēm

Ķoņu dzirnavās mums kabatas ir pilnas ar visu iespējamo lietu atspulgiem – no graudu  putekļiem līdz milzu milžiem, un katrai no tām jāmeklē, vienmēr jāmeklē kustības prieks... Vai zini, cik mirguļojoša ir miltu putekļu deja saulītē virs graudu maisa, dejojot ūdens burbuļu mūzikā? Mēģināsim atrast to dzirnavu pasaku un ieburt animācijā, noķert ēnā.

Leļļu darināšana

26. maijā  no plkst. 9:00 līdz 14:00 Ķoņu dzirnavās tiksimies leļļu šūšanas darbnīcā.  Iepazīsimies ar leļļu veidošanas vēsturi, noskatīsimies leļļu muzeja filmu, izpētīsim leļļu starptautiskās izstādes katalogu un radīsim savu īpašo lelli, kurai ļausim izbaudīt kustību prieku animācijā.

Animācija

26. un 27. maijā  no plkst. 16:00 līdz 18:30 Ķoņu dzirnavās iepazīsimies ar animācijas filmas veidošanas pamatiem un bezmaksas lietotni StopMotionStudio, lai varētu sākt filmēt epizodes topošajai filmai. Turpināsim darboties ar izveidotajām lellēm, iedzīvinot tās dzirnavu pasakā.

Ēnu teātris

29. maijā no plkst. 12:00 līdz 15:00 Ķoņu dzirnavās izspēlēsim ēnu teātri. Pavērosim, kāda ir ēna dzirnavu pagalmā pusdienlaikā, kāda ir vakarpusē. Kuram dzirnavu priekšmetam ir visizteiksmīgākā ēna. Noskaidrosim, vai redzot tikai ēnu vari atpazīt lietas, cilvēkus un zvērus.

Jo lec, jo šķind, dzirnavas priecē...

Ieklausies Ķoņu animācijas filmas dziesmā!

Paldies Valmieras SOS bērnu ciemata ģimenēm, Julgī Staltei un folkloras kopai "Skandinieki"!

https://youtu.be/VwN5zcrJ4-0

Mājas lapa ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par mājas lapas saturu atbild biedrība "Attīstības un inovāciju mācību centrs"

Izveido savu mājaslapu vai e-veikalu ar Mozello!

Ātri, viegli, bez programmēšanas.

Ziņot par pārkāpumu Uzzināt vairāk